Lai nodrošinātu vislabāko un pilnvērtīgāko www.drogas.lv lietošanas pieredzi, mūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU

Drogas

Atvērto durvju nedēļa Drogās

18.04.2016

Jau devīto gadu karjeras portāls Prakse.lv rīko Atvērto durvju nedēļu – 12. un 14.aprīlī iepazīt Drogas ieradās ap 40 skolēnu un studentu. Divu dienu laikā jaunieši uzzināja interesantus faktus par Drogām, tās vēsturi, plašo piedāvājumu un klientu priekšrocībām, dažādiem amatiem un karjeras izaugsmes iespējām, kā arī devās apskatīt darbībā vienu no veikaliem Drogas Rīgā.

„Dažādi prakses vai ēnošanas pasākumi ir jaunieša iespēja ieraudzīt uzņēmumu no cita skatu punkta, kas viņam kā klientam ne vienmēr ir redzams, kā arī izmēģināt savus spēkus sev interesējošos amatos. Tāpat jaunietim iespējams uzzināt vairāk par darba devēja piedāvājumu un priekšrocībām, kas svarīgas tieši viņam – nozares darba specifika, uzņēmuma stabilitāte, karjeras iespējas un atalgojums,” stāsta Madara Juška, AS Drogas Personāla un komunikāciju direktore / Valdes locekle.

Portāls Prakse.lv Atvērto durvju nedēļas laikā studentiem piedāvā iespēju doties ekskursijās uz uzņēmumiem, lai iepazītu jauniešiem draudzīgākos darba devējus un pieteiktos praksei vai darbam, savukārt skolēniem – noskaidrot piemērotāko nozari un profesiju karjeras veidošanai. Šogad savas durvis jauniešiem vēra 70 uzņēmumi, kas esot projekta visu laiku labākais rezultāts.

  

  

aboutus/news/titulbilde.JPG

Atvērto durvju nedēļa Drogās

Jau devīto gadu karjeras portāls Prakse.lv rīko Atvērto durvju nedēļu – 12. un 14.aprīlī iepazīt Drogas ieradās ap 40 skolēnu un studentu. 

18.04.2016 Atvērt

Ēnu diena veikalu tīklā Drogas

16.02.2016

10. februārī Drogās ciemojās 20 „ēnas”, kuras sekoja darba gaitām Drogas birojā un veikalos.

Esam gandarīti, ka korporatīvās sociālās atbildības aktivitāšu ietvaros Drogās aicinājām ciemos ēnas, kuras viesojās Drogas birojā,  ar iespēju iepazīties ar uzņēmuma vēsturi, uzbūvi un galvenajiem nodaļu uzdevumiem, kā arī korporatīvās sociālās atbildības projektu „Roku mazgāšanas diena Latvijā”. „Ēnas” uzzināja, kā notiek personāla atlase un apmācība, kā arī ielūkojās Personāla un komunikāciju direktores, Personāla un Personāla attīstības speciālistes, Iekšējās komunikācijas un Sabiedrisko attiecību speciālistes darba pienākumos.

Lai uzzinātu jauniešu viedokli par veikalu tīklu Drogas, dienas noslēgumā tika rīkota fokusa grupa. Tajā „ēnas” izstāstīja savu iepirkšanās pieredzi veikalos, dalījās iespaidos par Drogas mārketinga aktivitātēm un korporatīvās sociālās atbildības nozīmi uzņēmumā.

Savukārt veikalos Drogas Rīgā, Saldū, Kuldīgā un Liepājā „ēnām” bija iespēja ielūkoties veikala vadītāja darba pienākumos, iepazīties ar plašo veikala sortimentu un apkalpošanas standartiem, un pat nedaudz palīdzēt.

Drogas piedalās Ēnu dienā jau vairākus gadus un priecājas pastāstīt jauniešiem, kas ir Drogas un kā tiek veikti darbi, kuri nodrošina uzņēmuma augsto servisu, izaugsmi un tirgus līdera pozīciju. Ceram, ka šī pieredze noderēs, pieņemot lēmumu par nākotnes darbības virziena un profesijas izvēli, un, attiecīgi, arī augstākās mācību iestādes izvēli.


Par Ēnu dienu

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē sevis izvēlētu darba vietu vai uzņēmumu un vairāku stundu vai visas dienas garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

 

 

      

aboutus/news/2016-02-15_15_19_00_titulbilde.jpg

Ēnu diena veikalu tīklā Drogas

10. februārī Drogās ciemojās 20 „ēnas”, kuras sekoja darba gaitām Drogas birojā un veikalos.

16.02.2016 Atvērt

Darba aizsardzības konkursā tapuši 6 video izmantošanai apmācībā

09.12.2015

No šā gada jūlija līdz oktobrim uzņēmumā norisinājās konkurss „rāDAm Drogās” par darba aizsardzības video uzņemšanu. Konkursa mērķis bija veicināt darbinieku līdzdalību darba aizsardzības jautājumos, radot pašu veidotus mācību materiālus, lai radošā un atraktīvā veidā sniegtu kolēģiem zināšanas par darba aizsardzību.

Kopā tika sagatavoti seši mācību video – par elektrodrošību, ugunsdrošību, pirmās palīdzības sniegšanu nelaimes gadījumos, darba aizsardzības instruktāžu darba vietā, darba aizsardzības ievadapmācību un paškontroles sistēmu darba vietā.

Konkurss norisinājās vairākās kārtās ar lielākām un mazākām balvām iesaistītajiem kolektīviem. Lielo fināla balvu – piecu dienu ceļojumu uz Ungāriju – saņēma veikala Drogas kolektīvs Ventspilī, Kuldīgas ielā 21, par savu radīto mācību filmu “Darba aizsardzības instruktāža darba vietā”. No 14. novembra līdz 18. novembrim Ventspils veikala kolektīvs izbaudīja Ungārijas viesmīlību, iepazīstot austrumnieciskos Egeras vaibstus, Budapeštas tiltiņus Donavas līkločos un Seceņu termālo minerālūdeņu baseinus.

Uzņēmums saka paldies visiem uzņēmuma darbiniekiem par iesaistīšanos konkursā, kas bija unikāla pieredze, jo pirmo reizi tika filmēti mācību materiāli, iesaistot pārdevējus – konsultantus, vecākos pārdevējus – konsultantus un veikala vadītājus. 

 

aboutus/news/titulbilde_DA.jpg

Darba aizsardzības konkursā tapuši 6 video izmantošanai apmācībā

No šā gada jūlija līdz oktobrim uzņēmumā norisinājās konkurss „rāDAm Drogās” par darba aizsardzības video uzņemšanu. 

09.12.2015 Atvērt

Veikalos Drogas Lietuvā pieejami Dr.Klauna sarkanie deguni

01.10.2015

Realizējot korporatīvi sociālās atbildības vērtības uzņēmumā, no septembra veikalos Drogas Lietuvā pārdošanā pieejams HUMORINAS – smieklu un prieka deva paciņā, kas uzlabo veselību un palīdz atslābināties.

Smejoties iespējams aizmirst problēmas un sāpes, turklāt tā ir lieliska masāža, jo tiek atslābinātas aptuveni 80 muskuļu grupas. Paciņā pieejams uzliekams klauna deguns un jautra lietošanas instrukcija. Šis klauna deguns ir simbols cilvēkiem, kuri labprātīgi kļūst par dakteriem – klauniem, turklāt tas ir pozitīvu emociju instruments.

Sarkanos degunus sagatavojusi organizācija „Sarkano degunu ārsti-klauni” un veikalu tīkls Drogas Lietuvā piedāvā tos iegādāties visos savos veikalos. Akcijas mērķis ir iegūt līdzekļus ārstu-klaunu vizītēm slimnīcās. Viens sarkanā deguna iepakojums maksā 1,5 eur un to iegādājoties katrs pircējs kļūst par daļu no dakteru-klaunu prieka misijas. Tādā veidā sarkano degunu ideja tiek izplatīta ne tikai slimnīcās, bet arī sabiedrībā kopumā.

Kā radās HUMORINAS?

HUMORINAS izstrādāja slepenā klaunu laboratorijā kā laba garastāvokļa lādiņu, jo klauni novēroja, ka cilvēki aizvien mazāk smaida un priecājas. Kā lai dzīvo bez smaidiem? Tas būtu neizturami un arī klauni bez smiekliem pazustu… Lai klaunus nepiemeklētu šāds liktenis, kāds gudrs klauns radīja HUMORINAS.

HUMORINAS ir lieliska dāvana gan sev, gan draugiem jebkurā gada laikā un jebkurā jubilejā. Un visbeidzot – smiekli ir jautrs veids, kā saglabāt labu tonusu, bet smaids izdaiļo katru!

Ko dara ārsti-klauni?

Organizācija „Sarkano degunu ārsti-klauni” slimnīcās apmeklē slimos bērnus, dāvā tiem smaidus un izklaidē, lai šādā veidā tiem uzlabotu garastāvokli un iespējams palīdzētu izārstēties.  Ārsti-klauni ir profesionāli aktieri, kuri šādam darbam ir sagatavoti. Klauni sarunājas ar bērniem, rāda trikus, spēlē mūziku un pantomīmas, radot pozitīvas emocijas un noņemot stresu un saspringumu. Jo biežāk bērns izjūt prieku, jo vieglāk tam ir izveseļoties.

Vairāk informācijas: www.raudonosnosys.lt

 

aboutus/news/nosis_raudona.png

Veikalos Drogas Lietuvā pieejami Dr.Klauna sarkanie deguni

Realizējot korporatīvi sociālās atbildības vērtības uzņēmumā, no septembra veikalos Drogas Lietuvā pārdošanā pieejams HUMORINAS – smieklu un prieka deva paciņā.

01.10.2015 Atvērt

Drogas birojā šķiro atkritumus

24.07.2015

Drogas birojs rūpējas par tīrāku vidi sev apkārt un nodod otrreizējai pārstrādei izlietoto biroja papīru, kartona iepakojumus un kastes, kā arī mārketinga materiālus. Varam lepoties, ka šogad otrreizējai pārstrādei nodoti jau 1000 kg papīra, bet kopumā Drogas biroja darbinieki izglābuši gandrīz trīsdesmit kokus, nododot 2 370.70 kg papīra! 

Sperot nākamo soli vides saudzēšanā, šovasar Drogas birojā ieviestas atkritumu tvertnes papīra un kartona, stikla, plastmasas un sadzīves atkritumu šķirošanai. Šo pašu principu ievēro arī atkritumu apsaimniekošanas kompānija, kura nodrošina atkritumu savākšanu. Lai visiem kolēģiem šķirošana būtu vieglāka un saprotamāka, izveidota arī detalizēta informācija, kādiem kritērijiem atbilst un kurā tvertnē jānonāk ikdienas atkritumiem, materiāliem un iepakojumiem.

Neesi vienaldzīgs, dod papīram otru dzīvu un šķiro atkritumus! 

 

aboutus/news/Skirosana_titulbilde.jpg

Drogas birojā šķiro atkritumus

Šovasar Drogas birojā ieviestas atkritumu tvertnes papīra un kartona, stikla, plastmasas un sadzīves atkritumu šķirošanai. 

24.07.2015 Atvērt

Drogas piedalās Vakanču karuselī

17.06.2015

13. jūnijā Vērmanes dārzā Drogas pārstāvji piedalījās biedrības „Sadarbības platforma” rīkotajā pasākumā „Vakanču karuselis”, kura gaitā visiem interesentiem bija iespēja iepazīties ar uzņēmuma aktuālajām vakancēm.

Visa pasākuma garumā kādai no vakancēm pieteicās vairāki desmiti cilvēku un par uzmanības trūkumu sūdzēties nevarēja. Interese bija liela un pārsvarā interesējās jaunieši, kuri meklē darbu vasarā, kā arī dāmas vecumā pēc 50 gadiem.

„Vakanču karuseli” jau otro gadu rīko biedrības „Jauniešu brīvo interešu biedrība”, „Sadarbības platforma” kopīgi ar Rīgas domes Labklājības departamentu, Nodarbinātības Valsts aģentūru, Rīgas Sociālo dienestu un nevalstiskajām organizācijām.  

aboutus/news/titulbilde_Vakancu_karuselis.jpg

Drogas piedalās Vakanču karuselī

13. jūnijā Vērmanes dārzā Drogas pārstāvji piedalījās biedrības „Sadarbības platforma” rīkotajā pasākumā „Vakanču karuselis”, kura gaitā visiem interesentiem bija iespēja iepazīties ar uzņēmuma aktuālajām vakancēm.

17.06.2015 Atvērt

Drogas iekļūst Iekārojamāko darba devēju top 10

12.06.2015

Pavasara mēnešos speciālistu darba portāls Cvmarket.lv jau ceturto reizi organizēja Iekārojamāko darba devēju aptauju, kurā Drogas ieņēmusi augsto desmito vietu, un visaugstāko vietu no mazumtirdzniecības veikalu uzņēmumiem.

Aptaujā portālos Cvmarket.lv, Delfi, Tvnet, Draugiem.lv un Facebook kopā nosaukti vairāk nekā 250 uzņēmumi, ko darba meklētāji un darbinieki atzinuši par labiem darba devējiem. Būtiski, ka šos uzņēmumus respondentiem bija jānosauc pašiem – bez priekšā dotiem variantiem.

Starp faktoriem, kas nosaka darbinieku vēlmi strādāt konkrētā uzņēmumā, respondenti visbiežāk minējuši uzņēmuma tēlu, reputāciju, stabilitāti un virzību uz attīstību. Daļa aptaujāto uzsvēruši, ka nozīme ir tam, ka uzņēmums ir starptautisks, būtiski konkurētspējīgs Latvijā un godīgs tirgus dalībnieks, ar labu reputāciju un atpazīstamību. Darba meklētāji vēlas strādāt uzņēmumā ar labiem darba apstākļiem un sakārtotu darba vidi. Tāpat aptaujātie augsti vērtē profesionālus, gudrus un cilvēcīgus uzņēmumu vadītājus.

aboutus/news/2015-06-12_17_35_47_Iekarojams-darba-devejs-2015_small.png

Drogas iekļūst Iekārojamāko darba devēju top 10

Portāls Cvmarket.lv jau ceturto reizi organizēja Iekārojamāko darba devēju aptauju, kurā Drogas ieņēmusi augsto desmito vietu, un visaugstāko vietu no mazumtirdzniecības veikalu uzņēmumiem.

12.06.2015 Atvērt

Drogas uzvar Izcila Darba devēja DNS konkursā

15.05.2015

14. maijā norisinājās konkursa „Izcila Darba Devēja DNS 2015” fināls, kurā AS Drogas iesniegtais pieteikums vienbalsīgi pasludināts par labāko nominācijā Korporatīvā sociālā atbildība. Šai nominācijai tika iesniegts projekts „Vispasaules Roku mazgāšanas diena”, kas pērnā gada oktobrī vairākos bērnu dārzos visā Latvijā atraktīvā un teatrālā veidā mācīja, kad, kā un kāpēc ir jāmazgā rokas.  

Projekta ietvaros Drogas darbinieki, tai skaitā, īpaši radītie tēli Negantais Mikrobs un Drogas Ziepju Burbulīte, brīvprātīgi visu oktobri viesojās dažādās pirmskolas iestādēs Rīgā un reģionos, lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā iemācītu pareizus un regulārus roku mazgāšanas ieradumus.

Visas iniciatīvas „Vispasaules Roku mazgāšanas diena” aktivitātes realizētas ar Drogas darbinieku atbalstu un brīvprātīgo darbu. Tā ietvaros darbinieki gan palīdzēja sagatavot pasākumiem nepieciešamos materiālus – aplīmēja ziepītes ar uzlīmēm un šuva tēlu tērpus, gan sazinājās ar bērnu dārziem par viesošanās laikiem un tehniskiem jautājumiem, gan veica citus darbus. Tāpat Drogas brīvprātīgie darbinieki iejutās Drogas Ziepju Burbulītes un Negantā Mikroba lomā. Plecu pie pleca projektā darbojās Drogas biroja darbinieki un augstākās vadības pārstāvji un veikala personāls – veikalu vadītāji un pārdevēji-konsultanti no dažādām Latvijas pilsētām.

Drogas brīvprātīgie darbinieki viesojās pirmskolas izglītības iestādēs Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Bauskā, Iecavā, Valmierā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Talsos un Ķekavā. Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un veselības centru, Izglītības un zinātnes ministriju, kā arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

Konkursu „Izcila Darba Devēja DNS” jau otro gadu organizē personāla vadības konsultāciju uzņēmums Eiro Personāls un atbalsta korporatīvo komunikāciju konsultāciju uzņēmums Hauska & Partner un iniciatīva LabieDarbi.lv. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notika izglītojošā konferencē “Izcila Darba Devēja DNS” par uzņēmuma darba devēja tēla nozīmi un veicināšanu. Konferences ietvaros notika arī meistarklases par uzņēmumu sociālo atbildību, ilgtspējīgu personāla atlases stratēģiju, talantu novērtēšanu un attīstību, kā arī darbinieku iesaisti uzņēmuma kultūras veidošanā, kurās ar savu korporatīvās sociālās atbildības pieredzi dalījās arī AS Drogas pārstāvji.

Finālā Korporatīvās sociālās atbildības nominācijā ar saviem projektiem iekļuva arī starptautiskā lidosta “Rīga” un Schneider Electric. 

aboutus/news/2015-05-15_17_24_00_Drogas_DNS_award.JPG

Drogas uzvar Izcila Darba devēja DNS konkursā

14. maijā norisinājās konkursa „Izcila Darba Devēja DNS 2015” fināls, kurā Drogas iesniegtais projekts vienbalsīgi pasludināts par labāko nominācijā Korporatīvā sociālā atbildība. 

15.05.2015 Atvērt

Atvērto durvju nedēļa Drogās

20.04.2015

Šogad jau astoto gadu notika Atvērto durvju nedēļa, kuras ietvaros pirmo reizi arī Drogas uzņēma ciemos 30 audzēkņus no Valmieras tehnikuma un Austrumlatgales Profesionālās vidusskolas. 14. un 16. aprīlī jauniešiem tika dota iespēja padziļināti uzzināt par pārdošanas un loģistikas procesiem Drogās un biroja ikdienu, kā arī iepazīties ar veikala Drogas vadītāju Aļonu Kudrjavcevu, kura pastāstīja, kādi ir personāla pienākumi, kā norit darba diena veikalā un kādas ir karjeras izaugsmes iespējas uzņēmumā.

Cerams, ka Atvērto durvju nedēļā uzzinātais palīdzēs saprast, ar kādu profesiju vai nozari jaunieši vēlas saistīt savu nākotni. Drogas arī turpmāk plāno piedalīties šajā un citās izglītojošās kampaņās, kā arī aicina topošos profesionāļus pārbaudīt savas spējas vasaras darbā.

 

   

   

aboutus/news/titulbilde1.JPG

Atvērto durvju nedēļa Drogās

14. un 16. aprīlī Drogas pirmo reizi piedalījās Atvērto durvju nedēļā!

20.04.2015 Atvērt

Drogas atbalsta LPVA starptautisko mūžizglītības konferenci

16.04.2015

Drogas ir lepnas jau otro gadu piedalīties Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas konferences (LPVA) organizēšanā un atbalstīšanā! Šoreiz ar vērtīgiem vitamīniem atbalstījām starptautisko konferenci „Izglītošanās mūža garumā”, kas 16. aprīlī organizēta Latvijas ES prezidentūras ietvaros un kurā uzstājās vairāki starptautiski eksperti.

Konferencē tika runāts par mūžizglītības nozīmi gan uzņēmumiem un darbiniekiem, gan sabiedrībai kopumā, uzņēmumiem piemērotākajām mācību formām un nākotnē nepieciešamajām personāla kompetencēm. Tajā piedalījās Eiropas Personāla vadīšanas asociācijas prezidents Izi Behars (Izy Behar), LPVA valdes priekšsēdētāja Eva Selga, Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, Prof. Peters Jarvis (Peter Jarvis) no Lielbritānijas, Internet Time Alliance direktors un Duntroon Consultants izpilddirektors Čārlzs Dženings (Charles Jennings) no Lielbritānijas, Izglītības un zinātnes ministrijas projekta vadītāja, Dr.sc.admin. Silvija Kārkliņa, Energise, Ltd. vadītājs Uldis Pāvuls, ICF prezidente un Asterys dibinātāja un izpilddirektore Džovanna D’Alessio (Giovanna D'Alessio) no Itālijas un citi vieslektori.

Drogas ir LPVA biedrs vairāk nekā 10 gadus, aktīvi iesaistoties asociācijas organizētajos pasākumos un viedokļa veidošanā par nodarbinātības jautājumiem Latvijā. Uzņēmumā Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbināti vairāk nekā 1 300 darbinieki.

 

 

aboutus/news/titulbilde_LPVA.jpg

Drogas atbalsta LPVA starptautisko mūžizglītības konferenci

Drogas ir lepnas jau otro gadu piedalīties Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas konferences organizēšanā un atbalstīšanā!

16.04.2015 Atvērt