Lai nodrošinātu vislabāko un pilnvērtīgāko www.drogas.lv lietošanas pieredzi, mūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU

Drogas

Alouette

Alouette

Alouette kolekcijā ietilpst dažāda veida un biezuma tualetes papīrs un virtuves dvieļi. Papīrs izgatavots no celulozes, kuras balināšanas procesā netiek izmantots hlors. Tas ir maigs un ar dekoratīvu iespiedumu. Produkti Latvijā ir pieejami tikai veikalos Drogas.

 

Domol

Domol

Domol produktu kolekcija piedāvā visu nepieciešamo mājas kopšanai un ikdienas saimniecībai- līdzekļus veļas mazgāšanai un mīkstināšanai, pulverus traipu tīrīšanai, balinātājus, ūdens mīkstinātājus, līdzekļus trauku mazgāšanai un skalošanai ar rokām vai trauku mazgājamā mašīnā, līdzekļus grīdas mazgāšanai, lamināta un citu virsmu kopšanai, gaisa atsvaidzinātājus, vannas istabas tīrāmos līdzekļus, tualetes blokus un līdzekļus cauruļu tīrīšanai, kā arī mitrās salvetes visa veida virsmām. Produkti saudzīgi tīra un aizsargā dažāda veida un materiāla virsmas un audumus. Viegli lietojami un ērti uzglabājami. Produkti Latvijā ir pieejami tikai veikalos Drogas.

Flink & Sauber

Flink & Sauber

Flink & Sauber kolekcija piedāvā mājas kopšanas un sadzīves preces- dažāda veida birstes, švammes un lupatiņas, cimdus, trauciņus pārtikas uzglabāšanai, rullīšus apģērbu tīrīšanai un zobu bakstāmos kociņus. Švammes un birstes ir izstrādātas tā, lai maksimāli atvieglotu tīrīšanas procesu- ērti satveramas un, pateicoties savai formai un materiālam, patīkamas rokai. Neskrāpē tīrāmās virsmas. Produkti Latvijā ir pieejami tikai veikalos Drogas.

 

Rubin

Rubin

Rubin piedāvā dažāda veida līdzekļus apavu un ādas izstrādājumu kopšanai- apavu švammes, krēmus, spodrinātājus un aerosolus, ka arī preces virtuvei- kafijas filtrus, plēves, papīrus, maisiņus, aizspiedņus, filtrpatronas, līdzekļus mušu un insektu iznīcināšanai un baterijas. Ērti lietojami un viegli uzglabājami. Produkti Latvijā ir pieejami tikai veikalos Drogas.

 

Original Senses

Original Senses

Gaisa atsvaidzinātāji - aerosoli ar dažādām smaržu "buķetēm". Ražots ES. Produkti Latvijā ir pieejami tikai veikalos Drogas.