Lai nodrošinātu vislabāko un pilnvērtīgāko www.drogas.lv lietošanas pieredzi, mūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU

Drogas

 • Slide
  No viena veikala Rīgas centrā AS Drogas divdesmit gadu laikā izveidojies par lielāko kosmētikas un sadzīves preču mazumtirdzniecības veikalu tīklu Baltijā ar 141 veikaliem Latvijā un Lietuvā. Latvijā Drogas ir pārstāvētas visplašāk – no 88 veikaliem 45 darbojas Rīgā, bet reģionu pilsētās – 43. Lietuvā klientiem ir atvērti 53 veikali Drogas – 19 Viļņā un 34 reģionu pilsētās. Uzņēmumā strādā 1300 darbinieku.
 • Slide
  Drogas klientiem piedāvā vairāk nekā 16 000 ikdienā nepieciešamu preču – dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, matu krāsas, matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, higiēnas preces, parfimēriju, galantērijas preces, zeķbikses un zeķes, bērnu preces, sadzīves ķīmiju un saimniecības preces.
 • Slide
  Pēdējos gados strauji palielinājies Drogas ekskluzīvo produktu klāsts – tās ir preces, kuras Baltijā var iegādāties tikai veikalu tīklā Drogas. Kopumā tajā ietilpst vairāk nekā 3500 dažādu segmentu produkti ar augstu kvalitāti un pircējiem īpaši draudzīgu cenu. Produktu, kas atzīmēti ar cenu zīmēm Tikai Drogās!, kvalitāti apliecina tādu Vācijas neatkarīgo ekspertīžu kompāniju testu uzlīmes, kā OKO TEST un STIFTUNG WARENTEST, kam īpašu uzticību izrādījuši Vācijas iedzīvotāji.
 • Slide
  Pirmajos veikalos Drogas akcents tika likts uz saimniecības un higiēnas precēm, galantēriju un matu kopšanas līdzekļiem, taču, sekojot klientu vēlmēm, uzņēmums veica izmaiņas veikalu tirdzniecības zāles interjerā, preču sortimenta politikā un zīmolā. 2005. gada 14. martā veikalos Drogas ieviestā koncepcija paredz, ka preces veikala zālē ir izvietotas konkrētu segmentu zonās, ko var atšķirt pēc krāsām. Skaistumkopšanas preces atrodas rozā zonā, higiēnas un veselības preces – zilā, sadzīves un saimniecības preces – oranžā, bet zilzaļā ir kasu zona. Klientiem tas nozīmē iepirkšanos harmoniskā un ērtā vidē un labu tirdzniecības zāles pārredzamību. Modernais iekārtojums ir kā radīts gan steidzīgajiem klientiem, gan tiem, kuri vēlas izbaudīt iepirkšanās procesu.
 • Slide
  Uzskatot kvalitatīvu apkalpošanu par uzņēmuma prioritāti, AS Drogas īpašu uzmanību pievērš darbinieku apmācībai un kompetences paaugstināšanai. Veikalu darbinieki profesionālās zināšanas un prasmes iegūst, mācoties pēc paša uzņēmuma izstrādātās un ieviestās apmācības sistēmas Drogas Retail Academy (Drogas mazumtirdzniecības akadēmija) – projekta, kas veidots vairākos līmeņos, un regulāri tiek papildināts ar jauniem mācību materiāliem. Stiprinot praktiskās zināšanas, Drogas darbinieki apmeklē uzņēmuma piegādātāju organizētus seminārus un iesaistās konferencēs Drogas darbiniekiem. Mūsu darbinieki mācās, lai sniegtu jums lielisku apkalpošanu!