- 20 ml 2,29 € € 1,48/Gab.
Atlaides


Drogas veikali. AKCIJA: 02.04.-02.05. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti. AKCIJA: 02.04.-02.05. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti. AKCIJA: 02.04.-02.05. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak kurjers. AKCIJA: 02.04.-02.05. piegāde ir BEZMAKSAS

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka
Apraksts
Auduma maska ar damaskas rožu eļļu dziļi mitrina ādu, izgaismo un uzlabo tās toni, kā arī mazina pēcaknes plankumu intensitāti. Maska ir lielisks liftinga līdzeklis, kas atjauno ādas tvirtumu un elastību. Tai ir īpaši plāna pamatne, kas nodrošina tās ciešāku saskari ar sejas ādu un labāku vērtīgo komponentu iekļūšanu ādā, nekā to spēj parastās auduma maskas.
Damaskas rožu eļļa palīdz cīņā pret ādas pigmentācijas plankumiem, kumelīšu ekstrakts novēršs ādas iekaisumus un mitrina ādu, bet granātābolu ekstrakts atgriež blāvai ādai veselīgu krāsu un tonizē to.
Lietošana: nomazgājiet seju ar putām, izmantojiet toneri, pēc tam vienmērīgi sadaliet auduma masku uz sejas virsmas. Atstājiet iedarboties uz 10-20 minūtēm, ar pirkstu galiem viegli iestrādājiet pārējo produktu, lai āda maksimāli absorbētu esenci. Izvairieties no saskares ar acīm un no maskas pilnīgas nožūšanas uz sejas.
Uzmanību!
• Ja maskas lietošanas laikā vai pēc lietošanas, tiešu saules staru iedarbības dēļ, rodas kādi neparasti simptomi vai blakusparādības, piemēram, apsārtums, pietūkums vai nieze lietošanas vietā, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.
• Izvairieties no produkta lietošanas uz atvērtām brūcēm.
• Tikai ārējai lietošanai.
• Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
• Nelietot bērniem līdz 3 gadu vecumam.
• Sargāt no tiešiem saules stariem.
• Izvairīties no saskares ar acīm.
• Lietojiet uzreiz pēc iepakojuma atvēršanas.
Kontaktinformācija:
Nordic Beauty OÜ
Viljandi mnt. 75/1, Õssu, 61713, Tartumaa, Estonia
info@holikaholika.ee
514141
Sastāvs
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Betaine, Polyglyceryl-10 Laurate, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, 1,2-Hexanediol, Allantoin, Panthenol, Rosa Damascena Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Arginine, Carbomer, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Punica Granatum Fruit Extract, Pelaronium Graveolens Flower Oil, Viola Tricolor Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Disodium EDTA
Atsauksmes HOLIKA HOLIKA Pure Essence Damask Rose auduma maska sejai, 23ml