Pirmā reģionālā Dāmu skola!

12.09.2017
 

 

Jau vairāk kā gadu Drogas iepriecina savas klientes ar izglītojošajiem iniciatīvas “Veido Drogas pati!” Dāmu skolas semināriem, reizi mēnesī tiekoties brīvā un nepiespiestā gaisotnē, lai katru reizi apgūtu kādu aktuālu skaistumkopšanas tēmu kopā ar labākajiem stilistiem, grima māksliniekiem, ārstiem, kosmetologiem un citiem ekspertiem.

Kā vēsta projekta nosaukums “Veido Drogas pati!”, katrā pasākumā klientes iesaistās arī uzņēmuma veidošanā, piedaloties diskusijās ar dažādiem Drogas vadītājiem par mārketinga, komunikācijas, administratīviem un komercjautājumiem. Dalībnieces dalās savā pieredzē, novērojumos un nereti arī jaunās idejās un priekšlikumos gan par veikalu iekārtojumu, gan reklāmas materiāliem un preču sortimentu.

Veicot aptauju un ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, septembrī pirmo reizi devāmies ārpus Rīgas, Kurzemes virzienā. Tieši Liepājas klientes bija visaktīvākās, tādēļ 7.septembrī liepājnieces uzzināja labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās L'Oréal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas, kopā ar mārketinga un sabiedrisko attiecību direktori Ilzi Kirstuku-Ščeglovu diskutēja par reklāmas materiāliem un Drogas lojalitātes programmu, tad grima meistarklasē pārbaudīja iegūtās make-up zināšanas praktiski un vakara noslēgumā saņēma individuāli piemeklētas dāvanas.

Pasākumā piedalījās arī vietējo mediju pārstāvji un atsaucīgās Liepājas veikalu vadītājas Evija Vitkus, Lana Kļava un Ņina Averina.

Aicinām apskatīt pasākuma reportāžu ŠAJĀ FOTO GALERIJĀ,  kā arī rekurzeme.lv; pasākuma VIDEO

 

 
 

Pirmā reģionālā Dāmu skola!

Veicot aptauju un ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, septembrī pirmo reizi devāmies ārpus Rīgas, Kurzemes virzienā, lai sarīkotu Dāmu skolas semināru Liepājā.

 

12.09.2017 Atvērt
 
 

Drogas palīdz gatavoties skolai

06.09.2017
 

 

Drogas jau otro gadu iesaistās labdarības akcijā “Skola sauc!”, kuru rīko biedrība Palidzesim.lv. Akcijas ietvaros bija iespējams ziedot preces, kas nepieciešamas skolas gaitu sākšanai un kuras saņems audžuģimenes, daudzbērnu ģimenes, sociālā riska ģimenes, kā arī speciālās internātskolas.

Drogas darbinieki ziedoja burtnīcas, klades, grāmatas, sporta apavus, somas, globusu, spēles, zīmuļus un dažādus rakstāmpiederumus.

Palidzesim.lv ir Drogas sadarbības partneris jau vairākos projektos, tai skaitā ziedojot higiēnas produktus maznodrošinātam ģimenēm. Vairāk par biedrību un iespējām palīdzēt http://palidzesim.lv/

 

 
 

Drogas palīdz gatavoties skolai

Drogas jau otro gadu iesaistās labdarības akcijā “Skola sauc!”, kuru rīko biedrība Palidzesim.lv. Akcijas ietvaros bija iespējams ziedot preces, kas nepieciešamas skolas gaitu sākšanai.

 

06.09.2017 Atvērt
 
 

Drogas korporatīvi sociālās atbildības kampaņa iegūst 1.vietu

05.09.2017
 

 

Reizi divos gados Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīko konkursu visiem grupas uzņēmumiem „Marketing and PR Awards”. Tas notiek dažādās kategorijās, piemēram, Labākā mārketinga kampaņa, Labākā digitālā kampaņa, Labākā aplikācija vai Labākā CRM kampaņa. Katru reizi dažādās nominācijās kampaņas iesniedz arī Drogas, saņemot apbalvojumus.

Šogad konkursā vērtēja 2015. līdz 2017.gada kampaņas no grupas 13 mazumtirdzniecības zīmoliem Eiropā un Āzijā – kopā 24 valstīm. Lepojamies, ka 10 starptautisku projektu konkurencē Drogas korporatīvi sociālās atbildības (KSA) projekts „Vispasaules Roku mazgāšanas diena” ieguvis 1.vietu kategorijā „Best Cause Marketing Initiative”, kurā apbalvo labākās ar labdarību un sociālo ievirzi saistītās iniciatīvas. Šīs kategorijas projekti ne tikai sniedz atbalstu dažādām sabiedrības grupām, bet arī veido pozitīvu darba devēja un zīmola tēlu, stiprina lojalitāti uzņēmumam.

KSA projekts sākts 2014.gadā ar mērķi aktualizēt roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā mācīt pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu. Šim nolūkam radīti speciāli tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, kuri atraktīvā un viegli uztveramā veidā ar priekšnesumu māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas.

Lai roku mazgāšanas svarīgums bērniem paliktu atmiņā pēc iespējas labāk un ilgāk, izstrādāti arī citi izglītojoši materiāli – plakāts ar 8 roku mazgāšanas soļiem, informatīvas uzlīmes uz ziepēm, dažādi krāsojamie zīmējumi, kuros bērni var uzzīmēt apgūto, un uzlīmes.

2015.gadā radīts noderīgs mācību video, kā pareizi jāmazgā rokas, un šī mājas lapa, kurā pieejami visi projekta materiāli, tai skaitā, roku mazgāšanas dziesma un tās vārdi. Visi materiāli ir pieejami latviešu un krievu valodā.

Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības inspekciju, Slimību profilakses un kontroles centru un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

 

 
 

Drogas korporatīvi sociālās atbildības kampaņa iegūst 1.vietu

Drogas projekts par roku mazgāšanu ieguvis 1.vietu A.S. Watson Group konkursā „Marketing and PR Awards” kategorijā „Best Cause Marketing Initiative”.

 

05.09.2017 Atvērt
 
 

Noslēgusies labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”

09.08.2017
 

 

Jūlija vidū noslēdzās labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā bija iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotos FA produktu iepakojumus un ziedot rotaļu laukuma izbūvei Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

Akcijas ietvaros Latvijas iedzīvotāji uz veikaliem Drogas atnesa vairākus tūkstošus izlietoto iepakojumu, no kuriem taps inventārs rotaļu laukumam – to plānots atklāt rudenī.

„Lielu prieku un atsaucību saņēmām no veikalu darbiniekiem, kuri tukšos iepakojumus nesa paši un ļoti aktīvi mudināja iesaistīties arī pircējus, draugus, ģimenes locekļus un kaimiņus. Šādi projekti ne tikai sniedz labumu videi, bet arī stiprina komandas spēku, lojalitāti, sabiedrisko apziņu rūpēties par vidi sev apkārt. Esam saņēmuši ierosinājumus akciju atkārtot, iespējams, rīkojot to ilgāku laiku,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.  

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

 

 
 

Noslēgusies labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”

Jūlija vidū noslēdzās labdarības akcija, kuras laikā bija iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotos FA produktu iepakojumus un ziedot rotaļu laukuma izbūvei Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

 

09.08.2017 Atvērt
 
 

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

21.07.2017
 

 

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

Veikala kopējā platība ir 155 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00 apkalpos septiņi darbinieki – sešas pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

No 20.jūlija līdz 6.augustam klientiem būs lieliska iespēja piedalīties loterijās ar aizraujošām balvām, kā arī izmantot akcijas piedāvājumus dažādos produktu segmentos, piemēram, ar pievilcīgām atlaidēm iegādāties dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus,  matu krāsas, matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, parfimēriju, par izdevīgām cenām pieejamas arī  higiēnas un veselības preces, preces bērniem, sadzīves ķīmija un saimniecības preces.

Tāpat kā citos veikalos, arī šajā pircējiem būs pieejami tādi unikāli zīmoli kā Isana, Domol, Flink&Sauber, Kruidvat, Superdrug, Facelle, Rival de Loop, Fruttini, Babydream, Alouette, Zenner un citi, kas nopērkami tikai veikalos Drogas par īpaši draudzīgu cenu. Ekskluzīvi tikai Drogas tīklā pieejami arī sejas un ķermeņa kopšanas produkti no Mossa, Diadermine, Mixa, kā arī dekoratīvās kosmētikas zīmols Makeup Revolution.

Siguldas iedzīvotāji ir mīļi aicināti izdevīgi iepirkties arī otrajā Siguldas veikalā Drogas, kur tos vienmēr gaidīs smaidīgās un zinošās Drogas pārdevējas – konsultantes, lai sniegtu profesionālu atbalstu klientiem, orientējoties plašajā vairāk nekā 16 000 preču klāstā. Veikals turpinās pircējus apkalpot tirdzniecības centrā „Raibais suns”, Vidzemes šosejā 16, darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. 

 

 
 

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

 

21.07.2017 Atvērt
 
 

Šķirojot plastmasu, Drogas un FA aicina palīdzēt SOS Ģimeņu atbalsta centram Rīgā

26.06.2017
 

 

No 26. jūnija līdz 16. jūlijam veikalos Drogas notiek labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt ierīkot rotaļu laukumu Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5. 

Akcijas ietvaros no katra veikalos Drogas nopirktā zīmola FA ķermeņa kopšanas produkta 6 centi tiks ziedoti bērnu rotaļu laukuma izveidei, turklāt papildu atbalstu var sniegt uz veikaliem Drogas nesot izlietotos FA produktu iepakojumus – tie tiks sašķiroti un nodoti otrreizējai pārstrādei, lai iegūto materiālu izmantotu rotaļu laukuma izveidē.

„Esam lepni, ka varam iesaistīties šajā labdarības akcijā. Plastmasas iepakojuma negatīvā ietekme uz vidi ir ļoti aktuāls jautājums, tādēļ ar šo projektu vēlamies parādīt, ka tam var dot otro iespēju un izveidot lielisku rotaļu laukumu SOS Ģimenes atbalsta centra apmeklētājiem,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.  

“Esam ļoti iepriecināti par Drogas un Fa aizsākto labdarības akciju, kuras rezultātā Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5, taps bērnu rotaļu laukums. Mūsu centrā ik dienu palīdzību saņem ģimenes ar bērniem, kuras saskārušās ar dažāda veida dzīves grūtībām. Vecāki pie SOS Ģimeņu atbalsta centra speciālistiem uz konsultācijām bieži ierodas kopā ar bērniem. Līdz šim bērni laiku mūsu centrā pavadīja iekštelpās, bet, pateicoties atbalsta akcijai, no rudens tas būs iespējams arī svaigā gaisā – centra pagalmā,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Lielrīgas reģionālās programmas vadītāja Ilze Žagare.

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

Rotaļu laukuma atklāšana plānota rudenī.                    

Veikalu saraksts, kuros pieejami stendi iepakojuma nodošanai, pieejams www.drogas.lv.

 

 
 

Šķirojot plastmasu, Drogas un FA aicina palīdzēt SOS Ģimeņu atbalsta centram Rīgā

Veikalos Drogas notiek labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt ierīkot rotaļu laukumu Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

 

26.06.2017 Atvērt
 
 

Vairāk kā 5000 klientu novērtē veikalus Drogas

05.06.2017
 

 

Smaids rada smaidu un pircējs to novērtē – par to liecina klientu saņemtās atsauksmes maijā notikušajā balsošanā par iecienītāko veikalu Drogas.

No 8. līdz 28.maijam veikalu tīkls Drogas organizēja apkalpošanas kultūras novērtēšanas kampaņu, kurā katrs veikala apmeklētājs tika aicināts balsot par to veikalu Drogas vai konkrētu veikala pārdevēju-konsultantu, kur saņemta patīkama apkalpošana. Klienti par kampaņu tika informēti visā Latvijā, tādējādi uzslavējot visus 88 veikalus Drogas.

„Esam patīkami pārsteigti par lielo klientu atsaucību – visas akcijas laikā saņēmām vairāk kā piecus tūkstošus balsojumu un neskaitāmas uzslavas. Drogas ir pirmais veikalu tīkls Latvijā, kas sāka ieviest sasveicināšanās un laipnas apkalpošanas kultūru, ko mūsu klienti novērtē. Tieši laipnā un atsaucīgā apkalpošana ir visbiežāk minēta rakstiskajās atsauksmēs,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Saņemtajās uzslavās pozitīvi tiek novērtētas darbinieku zināšanas par plašo sortimentu, spēja sniegt padomus un ieteikumus, pieklājīga un draudzīga attieksme, izdevīgie akciju piedāvājumi.

„Latvijā katrai otrajai sievietei ir Drogas karte – tas nozīmē, ka katru dienu rūpējamies par aptuveni pusmiljonu klientu un mums ir svarīgs viņu viedoklis, tādēļ īpaši priecājamies par saņemtajiem ierosinājumiem. Ir daudzi ieteikumi, ko ņemsim vērā turpinot tīkla attīstību un veidojot nākotnes Drogas,” saka Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Visas saņemtās atsauksmes ir pieejamas aplūkošanai Drogas mājas lapā: Klientu uzslava

 

 
 

Vairāk kā 5000 klientu novērtē veikalus Drogas

Smaids rada smaidu un pircējs to novērtē – par to liecina klientu saņemtās atsauksmes maijā notikušajā balsošanā par iecienītāko veikalu Drogas.

 

05.06.2017 Atvērt
 
 

Drogas saņem personālvadības balvas

29.05.2017
 

 

Maija nogalē Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīkoja ikgadējo visu grupas sastāvā esošo Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmumu personāla vadītāju sapulci, kura pirmo reizi notika virtuālā formātā, proti, veidojot vebināra video-tikšanos 20 Eiropas valstīs.

Divu dienu garumā personāla un komunikāciju nodaļas darbinieki pie datora “satikās” ar kolēģiem no A.S. Watson Group Eiropas uzņēmumiem, mācījās no citu kolēģu pieredzes un prezentēja labākos Drogas personālvadības projektus konkursam „HR Awards”.

Minētajā samitā Drogas jau piekto gadu pēc kārtas ieguva personālvadības apbalvojumus – par izcilāko sniegumu darbinieku apmācībā kategorijā „Grow Award”, kā arī apbalvojumu „Group HR Director Award” Drogas personāla un komunikāciju direktorei Madarai Juškai.

 

 
 

Drogas saņem personālvadības balvas

Ikgadējā A.S. Watson Group Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmumu personāla vadītāju sapulcē Drogas jau piekto gadu pēc kārtas ieguva personālvadības apbalvojumus.

 

29.05.2017 Atvērt
 
 

Drogas piedalās Lattelecom Rīgas maratonā 2017

17.05.2017
 

 

Šogad jau astoto reizi aktīvie Drogas darbinieki piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā, kurš tika rīkots 27. reizi. Vairāk kā 30 veikalu un biroja pārstāvji pieveica gan 6 km un 10 km, gan 21 km distances.

Turklāt šogad skrējējiem pievienojās Drogas korporatīvi sociālās atbildības projekta tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, par kuriem vairāk informācijas www.mazgarokas.lv. Abi noskrēja 6 km distanci, daudz fotografējās un izpelnījās organizatoru un Latvijas mediju uzmanību – intervijā Reinim Ošeniekam un Dagmārai Legantei-Celmiņai netika aizmirsts pastāstīt par roku mazgāšanas svarīgumu.

Esam lepni par visiem dalībniekiem un ceram, ka skrējiens sniedza gandarījuma sajūtu!

 

 

 

 

 

 
 

Drogas piedalās Lattelecom Rīgas maratonā 2017

Šogad jau astoto reizi aktīvie Drogas darbinieki piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā. Vairāk kā 30 veikalu un biroja pārstāvji pieveica gan 6 km un 10 km, gan 21 km distances.

 

17.05.2017 Atvērt